Search

Uwolnij się od okularów i soczewek kontaktowych

IPCL jest implantowana fakijna soczewka kontaktowa wykonana ze sprawdzonego unikalnego wysokiej jakości materiału hybrydowo-akrylowego zapewniającego długotrwały efekt korekcyjny. Material jest stabilny i biokompatybilny, nie wywołuje reakcji wewnątrz oka. IPCL to najnowsza i najbardziej innowacyjna wszczepialna soczewka kontaktowa na rynku.


Każda soczewka IPCL ma asferyczną optykę, zapewniającą najwyższej jakości obraz, poczucie kontrastu i ostrości widzenia.Zalety IPCAL, aby podnieść jakość życia


- Najwyższa jakość korekcji widzenia - ostrzejsze, czystsze i bardziej wyraźne obrazy

- Doskonała jakość widzenia w każdych warunkach oświetlenia

- Bez usuwania tkanki rogówki

- Bez objawów suchego oka

- Odpowiednia do wszystkich rodzajów rogówki, w tym cienkiej

- Szybki powrót do zdrowia

- Najwyższa satysfakcja pacjenta

- Krotka i bezbolesna rekonwalescencja

- Odczuwalna i zauważalna nowa, doskonała jakość widzenia

- W odróżnieniu od laserowej chirurgii oka wszczep IPCL jest odwracalny


Co koryguje IPCL i jak jest wszczepiana?


- IPCL jest dopasowywana do kształtu i wielkości każdego oka, umożliwiając korekcję krótkowzroczności, nadwzroczności, astygmatyzmu i starczowzroczności bez usuwania tkanki rogówki.

- IPCL jest małą miękką soczewką, która jest wstrzykiwana do oka między tęczówką a naturalną soczewką przez mikrocięcie bez użycia szwów.

- IPCL zapewnia doskonałą jakość widzenia z przewidywalnymi rezultatami. Po wszczepieniu soczewka pozostanie w oku przez resztę życia, ale jeśli zmieni się twoje widzenie lub gdy będziesz mieć zaćmę w późniejszym czasie, soczewkę można łatwo usunąć i wykonać inną procedurę w dowolnym momencie


Czy jestem kandydatem do wszczepienia soczewki IPCL?


Najlepszymi pacjentami do wszczepu soczewki z rodziny IPCL są osoby miedzy 21, a 45 rokiem życia, u których wymagana jest korekcja sferyczna i az do 55 lat w przypadku wszczepienia soczewki IPCL Presbiopia.


Masz pytania? Umów się na wizytę pod numerem 757531915.

34 views0 comments